CATERING & SMAK Spółdzielnia Socjalna
ul. Tadeusza Kościuszki 28H, 09-400 Płock
tel. +48 607 410 506
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Założycielami spółdzielni jest 5 osób bezrobotnych, zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym.

Spółdzielnia działa w branży gastronomicznej.

1. Prowadzenie barku „Grzybek” na terenie Szpitala Świętej Trójcy w Płocku. Barek oferuje śniadania, przekąski, dania obiadowe, napoje, podstawowe artykuły przemysłowe, niezbędne dla pacjentów szpitala. Klientami barku jest personel szpitala, pacjenci, odwiedzający, uczniowie z okolicznych szkół.

2. Prowadzenie barku na terenie Politechniki Warszawskiej w Płocku. Barek oferuje śniadania, przekąski, dania obiadowe, napoje, podstawowe artykuły przemysłowe, niezbędne dla pracowników i studentów uczelni. Klientami barku są również uczniowie z okolicznych szkół.

3. Cateringowa obsługa imprez plenerowych, jak i w lokalu wskazanym przez klienta.

4. Dostarczanie gotowych posiłków do zamawiającego. Głównymi odbiorcami są firmy, w mniejszym zakresie osoby indywidualne.

 


 

W razie problemów lub wątpliwości odnośnie do funkcjonowania akredytowanego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej prosimy o kontakt z Departamentem Ekonomii Społecznej i Solidarnej w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pod adresem:

kontakt.akses@mrpips.gov.pl